.

.

NQyIOS Плетење Капчиња Заклучување Бод MarkersPlastic MadeDIYBedroomCrocheting Љубовник (Multicolor)

NQyIOS Плетење Капчиња Заклучување Бод MarkersPlastic MadeDIYBedroomCrocheting Љубовник (Multicolor)

DEN 143.76
Износ

Ако Ви Се Соочи Со Проблеми При Употребата На Нашите Производи, Ве Молиме Да Побарате Помош.Ние Ќе Ви Обезбедиме Со Интимните Услуга.ДИМЕНЗИИ : Прибл. 22 Х 10 Мм/ 0.86 X 0.4 Инчен (L X W).ФУНКЦИЈА : Ткаење, Шиење, DIY, Безбедност Игли, Заклучување Бод, Крои, Плетење, Crocheting.СТИЛ на ДИЗАЈН : Дизајнирани Да Кука Во Плетени Или Хеклани Бод, Па Тоа Нема да се Лизга Надвор.МАТЕРИЈАЛ : Сите Пластика-Најмногу Пластика Се Лесни, Хемиски Стабилна И Не ' Рѓа, Добра Отпорност,Добра Транспарентност И Отпорност на Абење, Добра Изолација, Низок коефициент на Топлинска Спроводливост, Генерален Калапи, Добра Боја, со Ниска Обработка на Трошоци.ФУНКЦИЈА : [Multicolor] Овие различно обоени бод маркери се добри за означување на почеток и крај на моделот бода, како и каде да се зголеми или да се намали бројот на бода; Добри помагала за вашиот крои, да ви помогне да се направи обележувач кога ќе се крои, плетење или crocheting.МАТЕРИЈАЛ : Сите Пластични Направи-Најмногу пластика се лесни, хемиски стабилна и не ' рѓа, Добра отпорност,Добра транспарентност и отпорност на абење, Добра изолација, низок коефициент на топлинска спроводливост, Генерален калапи, добра боја, со ниска обработка на трошоци.ПОВОД : Спална соба, Дом, Затворен, Креативни Занает Работилница, Дневна Соба.

R

Им се допаѓа и на купувачите