.

.

XUANXUAN SRoyal Продавница 1pc 12mm месо тело Т Тип на Лежишта Дрво мелење Машина Индустриски Одделение Rabbeting Малку Дрво Алатка Рутер битови за уо

XUANXUAN SRoyal Продавница 1pc 12mm месо тело Т Тип на Лежишта Дрво мелење Машина Индустриски Одделение Rabbeting

DEN 396.00
Износ

100% Сосема нов и висок квалитет.Се користи за grooving дрво.Индустриски квалитет рутер битови.Цврст челик, прекалени тела со анти провизиите дизајн.Build-up & отпорни на топлина Тефлон.Спецификации : Предмет : 12mm месо тело Рутер Bit Material : 45# steel Carbide совет : YG6 Shank Дијаметар : 12mm Shank Balance : +/- .003" толеранција Detaild спецификација, pls проверете ги следните фотографии.

R

Им се допаѓа и на купувачите