.

.

AUTENS НИ Тастатурата за Lenovo ThinkPad L380 L390 E490 E495 T490 L490 E480 E485 L480 T480s R480 R490 Лаптоп Замени Црна (Без Осветлување)

AUTENS НИ Тастатурата за Lenovo ThinkPad L380 L390 E490 E495 T490 L490 E480 E485 L480 T480s R480 R490 Лаптоп

DEN 1031.76
Износ

【Компатибилни Модели】Оваа замена на лаптоп тастатура само одговара за Lenovo Think Pad E480 E485 L480 T480s E490 E495 T490 L490 Лаптоп.Ве молиме проверете слики и опис внимателно пред наддавање.Ако не сте сигурни од кој вид на тастатурата што треба, ве молиме не двоумете се да контактирате со AUTENS услугата на купувачи, и ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. 【Грижете се-Бесплатно Гаранција】AUTENS замена на лаптоп, ви се нови и одговара за вашиот лаптоп совршено.AUTENS дава 1 година гаранција која се создаде шопинг средина на грижете се слободни за вас.Ако некои клучеви не работат по инсталиран, тоа не е затоа што тастатура е скршен, но купувачите не се поврзете и лентата кабел на овој лаптоп тастатура со својот лаптоп, во овој случај, ве молиме да се обиде повторно да се поврзе повеќе пати.Многу клиенти се реши овој проблем, откако повторно да го вклучите. 【За AUTENS】AUTENS е специјализирана во многу лаптоп додатоци како што се замена на лаптоп тастатури за години.Ако сте во потрага за некои други лаптоп замена тастатури, ве молиме слободно контактирајте со нас, и ние и ветуваме на одговор на тоа во рок од 24 часа. 【Совети за Изнаоѓање на Модели】 Како оваа AUTENS замена тастатурата е компатибилна со многу серија на Леново лап-топ компјутери, ве молиме притиснете Ctrl+F во детали страница и текст вашиот лаптоп е број на модел во рамката за да се провери дали оваа тастатура одговара за вашиот лаптоп или не.Совети:Како оваа AUTENS замена тастатурата е компатибилна со многу серија на лаптопи, ве молиме проверете слики и опис внимателно пред наддавање.Ако не сте сигурни од кој вид на тастатурата што треба, ве молиме не двоумете се да контактирате со AUTENS услугата на купувачи, и ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Или можете да притиснете Ctrl+F во детали страница и текст вашиот лаптоп е број на модел во рамката за да се провери дали оваа тастатура одговара за вашиот лаптоп или не.Specification Color : Black Letter : English Compatible Модел : За Lenovo Think Pad E480 Лаптоп За Lenovo Think Pad E485 Laptop For Lenovo Think Pad L380 Laptop For Lenovo Think Pad L390 Лаптоп За Lenovo Think Pad L480 Лаптоп За Lenovo Think Pad T480s Laptop For Lenovo Think Pad E490 Laptop For Lenovo Think Pad E495 Laptop For Lenovo Think Pad T490 Laptop For Lenovo Think Pad R480 Laptop For Lenovo Think Pad R490 Laptop For Lenovo Think Pad L490 Laptop Compatible Дел Број : 01 YP280, 01 YP520,01 YP240, SN20 P32764, SN20 P33110 Package : 1x keyboard Worry-Бесплатно Гаранција : 1 Година Warranty Disclaimer : AUTENS замена на тастатурата се направени од страна на AUTENS.Било каква употреба на други бренд трговски марки е само да се опишат оние производи' компатибилност.Ве молиме да не контактирате доколку имате какви било прашања или постојат некои проблеми со тастатура, ние ќе ви одговори што е можно побрзо и да се обиде нашите најдобри за решавање на тоа.

R

Им се допаѓа и на купувачите