.

.

САД ОПРЕМА TrueSHOT Камера Рака со Neoprene Дизајн, Додаток Џебови и Брзо Ослободување Токи

САД ОПРЕМА TrueSHOT Камера Рака со Neoprene Дизајн, Додаток Џебови и Брзо Ослободување Токи

DEN 359.76
Износ

МНОГУ УДОБНО ВОДАТ NEOPRENE поместена систем дистрибуира тежина рамномерно преку рамената и грбот, за сите денот користи СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИРАН со МОДЕЛОТ додава шарени и уникатен стил за екстра грабеж.DUAL БРЗО ОСЛОБОДУВАЊЕ ТОКИ и 3/8" прилагодливи засилен врзете ремени се обезбеди брз, лесен фотографија на оди Одлично за подолги периоди на пешачење, посета или прошетка.ЗАШТИТНА МЕМОРИСКАТА КАРТИЧКА за ЧУВАЊЕ ЏЕБОВИ и од страна на пошта ќе ви овозможи да ги зачувате sd картички, резервни батерии, леќа, капи, пенкала и повеќе додатоци за вашата камера опрема!.НЕ се ЛИЗГА ПОВРШИНА ДИЗАЈН држи безбедно околу вратот и рамената, па ти си секогаш се подготвени да држат вашата следната фотографија ТРАЈНИ ЗАСИЛЕН КРОИ останува недопрена и се грижи ќе може да се одржи камери од сите големини.ПОДДРЖАНИ од СТРАНА на ПРОИЗВОДИТЕЛОТ 3-годишна ГАРАНЦИЈА на БОЈАТА КООРДИНИРААТ вашата камера додатоци со другите САД Опрема, производни линии за појавување на изглед.Оваа премија поместена САД Опрема Neoprene камера рака е крајната додаток за вршење ништо од Микро Четири Третини на вашиот омилен dslr фото.Инкорпорирање на утеха и сила, на лента ви овозможува да се носат најтешкиот камери на пазарот, без да предизвика било каква непријатност.Никогаш нема да има тоа е полесно да се повлечи околу вашата камера на целиот ден фото снимајте или пешачење авантура!.

R

Им се допаѓа и на купувачите