.

.

Види Аниме Филтер Маска Nezuko Игра се Соочуваат со Маски Прилагодливи Обновливи Дише Перат за Тинејџерите 1PCS со 10 Филтер

Види Аниме Филтер Маска Nezuko Игра се Соочуваат со Маски Прилагодливи Обновливи Дише Перат за Тинејџерите

DEN 832.80
Износ

✔Материјал : Ова обновливи лицето маска е направена од полиестер, што е кожата-пријателски, дише, и перат.Три комбинации, 1 PCS маска со 5 филтри, 1 PCS маска со 10 филтри, 1 PCS маска со 15 филтри, набавка, во согласност со индивидуалните потреби, ве молиме видете ја број на филтри. ✔Шема дизајн : Различни маски имаат различни модели, дизајн на оваа прилагодливи маска со филтер за децата, е инспириран од аниме карактер Nezuko и неговиот брат и партнер, едноставен и елегантен, погоден за аниме фанови, погоден за носење да учествуваат во стрип изложби, погоден за cosplay, а исто така и декорација дека coser сака. ✔Големина : Една големина, должина (cm/in) 17.5/6.89, width (cm/in) 13/5.12. На прилагодливи јаже е погоден за секого. ✔Применливи сценарија : мека и удобна, дише, светлина, трајни, и одговара на кожата, што значи дека дури и ако се носи за неколку часа.Тоа е погоден за уживање забава во различни места како што се парковите, училиштата, улиците, супермаркети, трговски, пешачење, трчање, возење велосипед, риболов, сурфање, скијање, и така натаму. ✔[Услуга] ви Благодариме за купувањето на нашите производи.Се надевам дека сте задоволни со производите и услугите што ги примате.Ако не е, ве молиме да ни даде можност да го подобрите вашето искуство веднаш.Ние сме во вашата услуга 24 часа на ден, ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. ✔ Една големина одговара на повеќето луѓе.Со еластичен и прилагодлив уво куки, должината на јаже може да се прилагоди за да ја промените големината на маската.✔Машина за миење или рака мие, брзо сушење, лесно да се грижи, издржлив материјал.Не кајгана.✔ Нашите маски се унисекс, погоден за возење велосипед, трчање, планинарење, референци, патува, утрински вежби, чистење, сликарство, претстави, забави, и секојдневна употреба.Ве заштити од магла, магла, автомобил издувни гасови, пасивното пушење, итн.

R

Им се допаѓа и на купувачите