.

.

Tecohouse Стакло Спреј Шишиња за Етерични Масла, 4 мл Мали Празни Refillable Sprayer Сад со Glod Врвот, Етикети, Инка, Капаци, Pipettes Џеб Големина 2 Пакет - Килибар

Tecohouse Стакло Спреј Шишиња за Етерични Масла, 4 мл Мали Празни Refillable Sprayer Сад со Glod Врвот, Етикети,

DEN 167.52
Износ

За Пластика-слободен начин на Живот : стакло спреј шишиња може да се рециклираат и повторно употребувани за илјадници пати, што ги прави одличен зелена алтернатива за пластични спреј шишиња и придонесува кон заштита на животната средина.ЗАШТЕДИТЕ ВАШИТЕ ПАРИ.За Заштита : природен килибар стаклено шише штити од штетните УВ зраците и го штити чувствителни етерични масла, детергенти и кајгана смеси.На BPA-free материјали чувајте ги вашите семејства безбедни од хемикалии, како и.За Мулти-funtion : РЕФИЛ со што ќе се меша дома.Неограничен користи вклучуваат фабриката за вода-прскање, косата навлажнувачки спреј, природни воздух два за дома или за домашни миленици и домашни кожата и убавина рецепти.За Durablity : чкрапалото распрскувачи се повеќе Подебели и Сигурни од другите.Tecohouse посветена да обезбеди 100% задоволително производ и услуга на клиентите за живот гарантен поради својот висок квалитет.За Повеќе Додатоци : Стакло Спреј Шишиња Сет вклучуваат : 2 чување капи, 1 инка за лесно пополнување, 2 обновливи црно и бело етикети за брзо препознавање, 3ml пластични дипломирал pipettes и прирачник за корисникот.Tecohouse Стакло Спреј Шишиња за Чистење Решенија и Етерични Масла, 4 мл Мали Празни Refillable Sprayer Сад со Етикети, Инка, Капаци, Pipettes Џеб Големина 2 Пакет - Килибар.

R

Им се допаѓа и на купувачите