.

.

Pelocapa Фризура Берберот Кејп за Мажите, Професионални Салон Кејп со Snap Затворачи, Фризер Кејп за Возрасни, Големи Водоотпорен Кејп за Коса за Сечење, Обликување - 63× 56(

Pelocapa Фризура Берберот Кејп за Мажите, Професионални Салон Кејп со Snap Затворачи, Фризер Кејп за Возрасни,

DEN 431.76
Износ

Висок Квалитет : Pelocapa Берберот Кејп е направен од мек, трајни и удобно полиестер материјал, кој им обезбедува на клиентите со извонредно искуство на мала тежина и дише.Прилагодливи Предвремени Затворање Дизајн : Со користење на 6 бакар snap затворачи, ова коса за сечење кејп може да се вклопат за големи или мали вратот големини според вашиот прилагодување.Пораби во јамка за бесење кејп.Целосна Покриеност : Големи големина може да се осигура дека поклопецот на луѓето облека и без разлика дали тие се стои или седи, кои ги клиенти чисти кога коса за сечење.Тоа е 142cm/56in ×160cm/63in (Поставување на Станот).Водоотпорен и Анти-Статички : Со користење на добра водоотпорен слој, ова салон за сечење кејп да може ефективно да се задржи клиенти надвор вода или дамки.Може да се користи за намалување на косата, за миење коса, боја на косата и перм.Лесно да се чисти и Суви брзо : Може да биде машина изми, ги чисти или сува исчистени.Smart дигитално печатење гарантира дека кејп моделот не ќе попуштат или исчезнат.Погоден за салон или домашна употреба.СПЕЦИФИКАЦИЈА за ПРОИЗВОД : Висок Квалитет : 100% полиестер материјал - Мазна, мека, издржливи, мала тежина и дише.Еден Одговара на Сите : Прилагодлив 6 бакар snap затворачи дизајн - ги Собере сите вратот големина.Големи Димензии : L63in × W56in / L160cm × W142cm(Поставување Рамен) - Обезбеди целосна покриеност.Чистење Метод : Машина перат или суво-исчистени - Лесно да се чисти и суви брзо.Пакување Листа : 1 Професионални Берберот Кејп * 1 Убава Пакет ОПИС на ПРОИЗВОДОТ : Pelocapa Берберот Кејп има одлична водоотпорен слој и усвојува анти-статички третман технологија, која може да се заштити облека од вода, дамки или други стил и производи.Оваа Коса за Сечење Кејп има фина изработка, добро stitched направат да изгледа повеќе чувствувате, што е одличен избор за само-користете или за подарок-давање.Овој Фризерски Кејп може да се користи за сечење на косата, косата, боја или други коса третмани во салонот или дома.

R

Им се допаѓа и на купувачите