.

.

Огледало Поставено Пар LH & RH Страни Моќ Загрева Пак Сигнал BSD за Mazda CX5

Огледало Поставено Пар LH & RH Страни Моќ Загрева Пак Сигнал BSD за Mazda CX5

DEN 1159.20
Износ

10 Година Warranty This објектот се поддржани од страна на нашите 10-годишна гаранција.Во случај овој објект треба да пропадне поради производствени дефекти во текот на намената, ние ќе го замени дел бесплатно.Оваа гаранција ги покрива трошоците на дел само.Ве молиме имајте во предвид : Било модификации на некој објект од било каков вид пред да контактирате со нас ќе празнина било какви и сите гаранции покритие за оваа точка.Ве молиме контактирајте со нас пред менување на дел, така што имаме можност да се поправи situati.Референтен Број(s) : MA1321200,MA1320200,KC9 E69121 A,KC9 E69181 A.Огледало На Работата : Моќ.Огледало Греење Тип : Загрева.Огледало Сигнал Тип : Го Сигнал.

R

Им се допаѓа и на купувачите