.

.

Hikvision Дигиталната Технологија ДС-7608NI-К1(Б) Мрежа Видео Рекордер (NVR) 1U Црна

Hikvision Дигиталната Технологија ДС-7608NI-К1(Б) Мрежа Видео Рекордер (NVR) 1U Црна

DEN 648.00
Износ

Пакет димензии (L x W x H) : 9.0 cm x 29.0 cm x 48.0 cm.Пакет тежина : 1.83 кг.Собранието е потребно.Број на пакети : 1. Hikvision Дигиталната Технологија ДС-7608 NI-К1(Б) Мрежа Видео Рекордер (NVR) 1 U Црна.

R

Им се допаѓа и на купувачите