.

.

Персоналните Диви Едно Бебе Момчиња Девојчиња 1-ви Роденден Подароци Младата Детска Маица

Персоналните Диви Едно Бебе Момчиња Девојчиња 1-ви Роденден Подароци Младата Детска Маица

DEN 191.76
Износ

100% памук 100% памук.Копче затворање.Машина За Миење.Додадете ги вашите деца име за овој роденден дизајн за да се направат сопствени 1-ви роденден кошула за него или за неа обичај т кошули за првиот роденден.Еден удобен, мека младата т-маица, како дополнителна подарок за роденден.Персоналните со вашиот син, внук, ќерка или внука име.Изберете ја вашата големина и боја кликнете прилагодите сега копчето за внесување на вашите деца " име.Кориснички екипажот деколте кратко sleeve т-маица за мали момчиња и девојчиња слави својот прв роденден.Младата персоналните роденден кошула - изберете име што ви треба.Да ги прилагодите на вашите сопствени роденден кошула за вашиот син или ќерка 1-ви роденден.Дивиот еден tshirt, подарок идеја за 1 година стара бебе бебе момче или девојка. 100% чешлани ringspun памук, Пепел е 99/1 чешлани ringspun памук/полиестер, Хедер е 90/10 чешлани ringspun памук/полиестер, Гранит Хедер е 60/40 чешлани ringspun памук/полиестер, Бела е пораби со 100% памук конец, Topstitched ребрести јака, Рамо-до-рамо авто-ткаенина назад вратот лента, Двојно-игла ракави и на дното полите.

R

Им се допаѓа и на купувачите