.

.

Tecoom Дебела Лушпа Супер Дише-Водоотпорен Windproof Снег Сонцето Дожд УВ заштита Отворено за Сите Временски Автомобил Покритие Одговара 201-210 Инчи Седан

Tecoom Дебела Лушпа Супер Дише-Водоотпорен Windproof Снег Сонцето Дожд УВ заштита Отворено за Сите Временски

DEN 1679.76
Износ

3 СЛОЈ СТРУКТУРА ЗАШТИТА : На дише автомобил покритие е направен со користење на 3-слој на изградбата на понуди подобра заштита, да се чува вон топлина, и помогнат на вашиот автомобил остане кул.Со комбинација на дише не-плетени материјал, водоотпорен ЈП филм, и заштитна не-плетени материјали, нашиот автомобил покритие ги заштитува вашето возило од елементите додека се доволно издржливи за да се справи со секојдневна употреба.ВОДА & ВОДООТПОРНА : Дали неговата дожд, снег, или прашина бура, никогаш не ќе мора да се грижите за вашиот автомобил добива валкани со Tecoom 3 слој автомобил покрива.Ви благодариме за водоотпорен материјал кој во комбинација со breathability на ткаенини, Tecoom автомобил опфаќа спречи вода од успеваат преку да бидете сигурни дека вашиот автомобил останува сува дури и кога врне.ЗАДРЖИ ВАШЕТО ВОЗИЛО КУЛ : последно нешто што сакате е да седат во автомобил кој¡s биле греење во летно сонце.Нашиот автомобил опфаќа се направени за да се задржи кул температурата во внатрешноста на вашето возило, дури и за време на летото, да го подобри вашиот комфорт и уживање кога патуваат во топлина благодарение на breathability на ткаенината.WINDPROOF ДИЗАЈН : Ние користиме windproof дизајн кој ви овозможува да го користите овој водоотпорен автомобил покритие дури и во windiest услови.Тоа¡s дизајнирана со elasticized полите, фиксна токи и доаѓа со windproof ремени и на задниот и предниот дел.Лесно се распознаваат и лесно може да биде самостоен или да се замени.Се што ВИ ТРЕБА : Овој дожд и снег автомобил покритие доаѓа со сè што ви треба за да ја задржите вашиот автомобил безбедно вклучувајќи комбинација брава, кабел, и со patch антена бидете сигурни дека можете да го користите лесно без разлика дали дома или во движење, додека одржување на вашата сигурност и заштита.CHEVROLET : Aveo,Болт ПАТ,Sonic Hatchback,Искра / FORD : C-Max,Fiesta, Фокус Hatchback / ХОНДА : Fit,CR-Z / ТОЈОТА : е корола Hatchback,Prius,Yaris / Фолксваген : Голф,Златица,Поло / АУДИ : A3 Hatchback / BMW : 1 серија, 2 серија active tourer, Мини Купер.AUDI : A3,A4,А5 / BMW : 3 Серии,Серија 4,i8,М3 / ХОНДА : Граѓански, FCX Clarity, Crider, Град / HYUNDAI : Elantra,Акцентот / Mecreds-Benz : C класа, CLA класата, C350 / NISSAN : Sentra, 370 Z, 350 Z, 200 SX, 240 SX, 300 ZX, 280 ZX, 280 Z / ТЕСЛА : Модел 3 / ТОЈОТА : е корола.AUDI : A6,A7 / BMW : Серија 5, 6 Серија, Z8, М5 / BUICK : Регал,Век, Електра, Парк Ave, La Crosse, Le Sabre , Reatta / КАДИЛАК : CTS / CHEVROLET : Impala,Malibu, Camaro,Chevelle, Кобалт / FORD : Фузија / ТЕСЛА : Модел S / ТОЈОТА : Авалон,Camry / ХОНДА : Спогодба, Прелудиум / NISSAN : Altima, Maxima.AUDI : A8, S7, S8, A7, RS6 / BMW : 7 Серија, 6 Серија / КАДИЛАК : CT6 / Мерцедес-Бенц : S-Класа / ПОРШЕ : Panamera / CHEVROLET : Impala, Каприц / FORD : Круна, Викторија, LTD, Елита, Fastback, Петстотини,Thunderbird.AUDI : TT,R8. BMW : Z4, i8, Z8. CHEVROLET : Corvette.NISSAN : GT-R Порше : 718, 911, 928, Boxster, Cayman.ЗАБЕЛЕШКА : Со цел да се приспособат на Спортски Автомобил подобро, големина КП беше конструиран од дизајнот на огледало џебовите, додека други големина ќе се задржи огледало џебови.

R

Им се допаѓа и на купувачите