.

.

Не 'рѓосувачки Челик Црева Стеги EZ Копче - 20 Пак Црв Опрема Вози Црево Стеги EZ04 Стегање Спектар 1/4 Инчи до 5/8 Инчи (6mm-16mm) за Автомобилската Водовод, 1/4 Цревото Стеги, 1/2 ?

Не 'рѓосувачки Челик Црева Стеги EZ Копче - 20 Пак Црв Опрема Вози Црево Стеги EZ04 Стегање Спектар 1/4 Инчи

DEN 278.16
Износ

Црв вози црево прстиња во согласност со SAE стандарди.Вие ќе бидете задоволни со WINL Црево Стеги или Пари Назад.7 mm)Бенд дебелина : 0.На цревото стеги се лесни за инсталација.Од не ' рѓосувачки челик црева стеги имаат посилно стеснување на сила и и лесно да се инсталира.На цревото стеги доаѓаат во различни дизајни и се дистрибуираат униформа притисок врз обемот на црева да се врзуваат за приклучоци.Широк Апликации : WINL од не ' рѓосувачки челик црева стеги се совршено погодна за домашни, автомобилот, индустриски, градинарство, механички, електронски, брод, морски и повеќе.WINL црв опрема вози црево стеги се флексибилни и издржливи со прилагодлива големина прецизно да се применуваат запечатување притисок.Премиум Материјали : WINL црево стеги се сите 304 нерѓосувачки челик ( вклучувајќи бенд, домување и завртка) за да се обезбеди максимална отпорност на корозија за сол и повеќето хемикалии. Лесен за Инсталација : WINL црево стеги се дизајнирани со преку-дупка процес, дури и дупчиња дупки, челик појас преку дупка, тесни заклучување и силна torsion сила.Извонредна Изведба : WINL од не ' рѓосувачки челик црева стеги се со висок вртежен момент, лесно да го инсталирате, прилагодлив опсег, сигурно се одржи и непречено да го вози.WINL Сите 304 од не 'Рѓосувачки Челик Црева Стеги, 1/4" Цревото Стеги, 5/16" Цревото Стеги, 3/8" Цревото Стеги, 7/16" Цревото Стеги, 1/2" Цревото Стеги, 5/8" Цревото Стеги.Спецификации : Димензии : EZ04 Црево Clamps Materials : Сите 304 Нерѓосувачки Steel Clamping Опсег : 1/4 инчи до 5/8 инчи (6mm-16mm)Вклопува црево : одлична за црево или цевки во рамките на овој избор, голема како 1/4 инчи црево стеги, 5/16 инчен црево стеги, 3/8 инчи црево стеги, 7/16 инчен црево стеги, 1/2 инчи црево стеги, 5/8 инчи црево стеги итн.Бендот Ширина : 1/2 инчи (12.Она што Ќе Добиете : WINL, основана во 2005 година, ISO9001 и TS16949 уверение, производство на хардверски производи, како што се руралните стеги.WINL црв опрема црево стеги се убава форма, прецизност полирање со мазна површина, без burrs.WINL црево стеги се идеални за инсталација се во тесна фитинг или тешко да се постигне места.

R

Им се допаѓа и на купувачите