.

.

KONGKI 1/2-13 Заклучување Орев Нерѓосувачки Челик Заврши Хексадецимален, 304 18-8 Нерѓосувачки Челик со Најлон Insert, 10 КОМПЈУТЕРИ

KONGKI 1/2-13 Заклучување Орев Нерѓосувачки Челик Заврши Хексадецимален, 304 18-8 Нерѓосувачки Челик со Најлон

DEN 215.76
Износ

304 од не 'рѓосувачки челик 18-8, висока цврстина, отпорност на корозија, може да се користи во влажни средини, и не грижете се за да' рѓа.Користи широко во домот и канцеларијата на апаратот, комуникациска опрема, брод собранието и други машини за индустријата.Внатре Дијаметар : 1/2"; Конец Теренот Големина : 13 TPI.Пакет се Вклучени : 10 КОМПЈУТЕРИ.Високо задоволството на клиентите, ако не сте задоволни со производот, секогаш можете да ни испратите е-пошта, ви обезбеди со задоволително служба во прво време, исто така може да се добие целосна наплата, ве молиме да бидат сигурни да се купи.

R

Им се допаѓа и на купувачите