.

.

50pcs Недовршени Половина Дрвени Топчиња Мини Хемисфера Половина Занает Топки за DIY Проекти Детска Уметност и Занает Резерви со LIXFDJ

50pcs Недовршени Половина Дрвени Топчиња Мини Хемисфера Половина Занает Топки за DIY Проекти Детска Уметност

DEN 321.84
Износ

Мазна,цврста,здрав и рамномерно големина,нема splinters или пукнатини.Недовршениот дрво подели топки биде и твојата празна платна на занает истражување!.Тие може да се користи за да се направи фотографија реквизити,партија материјали,детски играчки,и персоналните домашна декорација.Овие недовршени дрвени парчиња лесно да сликам и се украсуваат,совршен за изработка на проекти или бебето тушеви играчки или DIY проекти.Користете sandpaper да песок надолу во облик кој што ви треба.Овие дрвени топчиња се изработени од премиум дрвен материјал и се подготвени за креативност.Ги красат овие половина дрво топки во секој случај ви се допаѓа!Нивната мазна завршува се совршен основи за различни уметнички креации!дополнителни дрво се сече испис и голем број на други занает материјали и елементи за целосна трансформација!Половина дрвени топчиња се совршен за сите ваши DIY декорирање и занает проекти.Функција-Објект Боја : Светло жолта.-Објектот Материјал : Schima superba.-Објектот Големина : Околу 2,5 x 2.5 x 1.25 см.-Тие може да се користи за да се направи фотографија реквизити,партија материјали,детски играчки,и персоналните домашна декорација.-Овие недовршени дрвени парчиња лесно да сликам и се украсуваат,совршен за изработка на проекти или бебето тушеви играчки или DIY проекти.-Користете sandpaper да песок надолу во облик кој што ви треба.-Недовршениот дрво подели топки биде и твојата празна платна на занает истражување!-Мазна,цврста,здрав и рамномерно големина,нема splinters или пукнатини.Пакет Вклучувајќи 50 x половина занает ball Products се, обично се спроведуваат во рок од 7-15 дена, и да се вратат на производи е безусловно загарантирано во рок од 30 дена.Ако како подарок за девојка, пријател, љубовник, соученичка на наставниците, девојка, ве молиме контактирајте ме и јас ќе го користи подарок завиткување за вас да брод.

R

Им се допаѓа и на купувачите