.

.

069137-250MG - Size : 250 mg - Dimethyl 1-benzoyl-5-oxopiperidine-2,4-dicarboxylate >=95% - Секој (250mg)

069137-250MG - Size : 250 mg - Dimethyl 1-benzoyl-5-oxopiperidine-2,4-dicarboxylate >=95% - Секој (250mg)

DEN 2251.20
Износ

Големина : 250 mg.Добавувачот Нема. : 069137-250 MG.VWR Каталог Број : 101939-054. Единица : Секој (250mg). : . 069137-250 MG 069137-500 MG Чистота : 95% CAS : 1255663-98-9 MDL Број : MFCD18433658 Молекуларна Формула : C16 H17 NO6 Молекуларна Тежина : 319,32 Опасност : Надразнување.

R

Им се допаѓа и на купувачите