.

.

Најк Мали Наследство Хип Пакет Половината Торба

Најк Мали Наследство Хип Пакет Половината Торба

DEN 1512.00
Износ

На Најк Мали Наследство Хип Пакет е совршен за оние errand работи дена, направена со прилагодливи половината рака со клип за прицврстување за безбедна одговара, заедно со zip за прицврстување на комората обезбедува доволно простор за essentials треба да страна, дополнета со целиот печатење и класичната Најк Swoosh брендирање.Appr Мерења : 9.5"X4.5"X3".На Најк Мали Наследство Хип Пакет е совршен за оние errand работи дена, направена со прилагодливи половината рака со клип за прицврстување за безбедна одговара, заедно со zip за прицврстување на комората обезбедува доволно простор за essentials треба да страна, дополнета со целиот печатење и класичната Најк Swoosh брендирање.

R

Им се допаѓа и на купувачите