.

.

Лабораторија за Поддршка Прстен, Лабораториски Челик Поддршка Прстен Отпорни На Киселина со Трајни Нерѓосувачки Челик за Хемиски Лабораториски Тест Кревети(100mm)

Лабораторија за Поддршка Прстен, Лабораториски Челик Поддршка Прстен Отпорни На Киселина со Трајни Нерѓосувачки

DEN 242.16
Износ

【Услуги на клиентите】имаме професионална услуга за клиентите персонал, можете да не контактирате доколку имате какви било прашања или предлози, и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши. 【Многу Добра Лабораториска Асистент и Многу Практични】поддршка retort прстен има различни големини може да бидат избрани за целосно ги задоволуваат различни потреби.Добриот и мудар избор треба да се направи.Лабораторијата за поддршка прстен е многу добра лабораториска асистент и многу практични. 【Отпорна на Киселина и Оксидација&Светлина во Тежина】лабораторија челик поддршка прстен е отпорна на киселина и оксидација, и лесен во тежина, па тоа е лесно да се носат и да работат, а не зголемување на товарот на експериментот. 【Може да Поддржува Различни Beakers&Колби и така натаму】лабораторија поддршка прстен е погодна за биолошки и хемиски лабораториски тест кревети, и може да поддржува различни beakers, колби и така натаму. 【Трајни Нерѓосувачки Челик】лабораторија нерѓосувачки челик поддршка прстен е направен од високо квалитетни и издржливи нерѓосувачки челик, така што има долг животен век и не треба да се замени често.

R

Им се допаѓа и на купувачите