.

.

Замена Појас за Tascam TSR-8 1/2 8 Песна Ролна да Ролна Лента Снимач

Замена Појас за Tascam TSR-8 1/2 8 Песна Ролна да Ролна Лента Снимач

DEN 647.76
Износ

Замена ПОЈАС за Tascam TSR-8 1/2" 8 Песна Ролна Да Ролна Лента Recorder.Brand New - Неискористени Делови.Резервни замена појас.Врвен Квалитет.Замена ПОЈАС за Tascam TSR-8 1/2" 8 Песна Ролна Да Ролна Лента Recorder.

R

Им се допаѓа и на купувачите