.

.

EuisdanAA 2.5mmx150mm Авто-Заклучување на Електрична Жица Zip Кабел Фиксни Врски Црна x 100(Кабел eléctrico един cierre automático де 2,5 mm х 150 mm, bridas fijas, негро x 100

EuisdanAA 2.5mmx150mm Авто-Заклучување на Електрична Жица Zip Кабел Фиксни Врски Црна x 100(Кабел eléctrico

DEN 1545.60
Износ

Тип : Само за Заклучување; Земја на Производство : КИНА.Материјал : Nylon66; Нето Тежина : 39g.Пакет Содржина : 100(+/-2%) x Кабел Вратоврска; Бренд : Асиси.Главната Боја : Црна(Боја на директорот : негро.Секоја Големина : 2.5 150mm x/0.1" x 6"(W*L)(Cada tamaño : 2.5 x 150 mm / 0.1" x 6" (W * L).Euisdan AA 2.5mmx150mm Авто-Заклучување на Електрична Жица Zip Кабел Фиксни Врски Црна x 100 Consisted на заби лента со еден начин ratcheting дупка на едниот крај.Вас излизгајте го посочи крајот во дупка и се повлече на неа тесна, но тоа нема да се олабави up Used широко се занимаваат внатрешни работи поврзување на жица на ТЕЛЕВИЗОР, компјутер, апарати за дома, светилка оркестарот, електрични играчка,итн.Исто така се користи за одредување на цевки на механички машина или други работи.Опис на Spanish Cable eléctrico един cierre automático де 2,5 mm х 150 mm, bridas fijas, негро x 100 Tipo : Autobloqueo; País де fabricación : China Material : Nylon66; Peso neto : 39g Contenido del paquete : 100 (+/- 2%) x brida став кабли; Marca : Asís Color директорот : negro Cada tamaño : 2.5 x 150 mm / 0.1" x 6" (W * L).

R

Им се допаѓа и на купувачите