.

.

EuisdanAA Најлон Крилести Крајот им Помогнам на Планината Електричниот Кабел Врски 13.4 х 0.3 цм 50 КОМПЈУТЕРИ Беж(Bridas де кабли eléctricos де montaje де empuje де extremo един жал де nailon 13,4

EuisdanAA Најлон Крилести Крајот им Помогнам на Планината Електричниот Кабел Врски 13.4 х 0.3 цм 50 КОМПЈУТЕРИ

DEN 2344.80
Износ

Големина : 13.4 х 0.3 цм/5.3" x 0.12"(L*W).Боја : Беж.Име На Производ : Кабел Вратоврска.Материјали : Најлон(Материјал : nailon.Пакет Содржина : 50(+/-2%) x Кабел Врски(Contenido del paquete : 50 (+/- 2%) x bridas.Euisdan AA Најлон Крилести Крајот им Помогнам на Планината Електричниот Кабел Врски 13.4 х 0.3 цм 50 КОМПЈУТЕРИ Beige Consisted на заби најлон лента со еден начин ratcheting дупка на едниот крај.Вас излизгајте го посочи крајот во дупка и се повлече на неа тесна, но тоа исто така може да се олабави up Used широко се занимаваат внатрешни работи поврзување на жица на ТЕЛЕВИЗОР, компјутер, автомобил инсталирате, апарати за дома, светилка оркестарот, електрични играчка, итн.Исто така се користи за одредување на цевки на механички машина или други работи.Опис на Spanish Bridas де кабли eléctricos де montaje де empuje де extremo един жал де nailon 13,4 x 0,3 см 50 piezas beige Tamaño : 13,4 x 0,3 cm / 5,3" х 0,12" (largo x ancho)Боја beige Nombre del producto : Кабел Tie Material : nailon Contenido del paquete : 50 (+/- 2%) x bridas.

R

Им се допаѓа и на купувачите