.

.

Креативни Дома Круг Чекор Wastebasket Ѓубре Сад Во Recycle Bin, 5 Л, Аква

Креативни Дома Круг Чекор Wastebasket Ѓубре Сад Во Recycle Bin, 5 Л, Аква

DEN 430.80
Износ

5 литар/1.3 литри круг рамен врв.Вграден-во рачка за отстранување биде лагер за леснотијата во кревање Надвор.Професионален квалитет, брусен заврши врвот и морнарица боени тело.Не се лизга база, која остава подови mark-слободни.На возилото овозможува лесно, hands-free отворање.Овој Креативен Дома 5 литар/1.3 литри круг чекор-на корпата за ѓубре со брусен заврши врвот и на аква боени тело има изгради-во рачка на лагер за леснотијата во кревање надвор.Тоа е издржлив со тешки отворање механизам.Не се Лизга база, која остава подови mark-слободни.На возилото овозможува лесно, hands-free отворање.Совршен за мали простори.Тоа добро се вклопува во бањи, под клупи, или каде просторот е ограничен.Класичен тркалезна форма добро се вклопува само за никаде.Круг бранеа заврши врвот & боени тело.Тоа добро се вклопува во бањи, под клупи, или каде просторот е ограничен.Класичен тркалезна форма добро се вклопува само за никаде.Вграден-во рачка за отстранување биде лагер за леснотијата во кревање Надвор.На возилото овозможува лесно, hands-free отворање.

R

Им се допаѓа и на купувачите