.

.

Стандарден Мотор Производи S-955 Мотор/Емисија Систем Електрични Конектори

Стандарден Мотор Производи S-955 Мотор/Емисија Систем Електрични Конектори

DEN 865.92
Износ

Тип На Производ : Авто Додаток.Пакет Димензии : 22.098 Cm L X 10.414 Cm W X 3.81 См Х. Земја На Потекло : Сад.Пакет Тежина : 0.12 Lbs.Нудат стотици висок квалитет на кабел & приклучоци за речиси сите електрични работа.Користење на високо квалитетен материјал за да се обезбеди врв спроводливост и совршен конекции.Децении на водечка индустрија на истражување и развој фокусиран на средбата техничар потреби.Со водечка индустрија на експертиза, кога оригинална опрема не успее нашите производи се наменети за да го поправат својствени неуспех прашања.Како глобален производител на оригинална опрема за палење производи, што се одржува целосна контрола на квалитетот во текот на процесот на производство, од componentry на готовиот производ.

R

Им се допаѓа и на купувачите