.

.

Hemlock Американското Знаме Шапка Унисекс Безбол Капи Знаме Везови Мрежа Шапка Прилагодливи Изми Бејзбол Капа за Жени и Мажи

Hemlock Американското Знаме Шапка Унисекс Безбол Капи Знаме Везови Мрежа Шапка Прилагодливи Изми Бејзбол Капа

DEN 177.84
Износ

Тока затворање.Шефот на Турнеја : 58-64cm/22.8-25.2 во.Прилагодливи тока затворање,една Големина Одговара на Повеќето, го Користите лесен метал затворање да обичај се вклопуваат во бејзбол капа на главата и да се обезбеди максимална удобност и безбедна одговара на сите времиња.На унисекс дизајн го прави тоа соодветно совршен за мажите и жените.Одличен квалитет, Трајни, здрав, лесни.Трае со години.Погоден за се носат во текот на лето, на пролет, зима, и да падне.Одличен избор за редовна секојдневна употреба и активности на отворено особено како буш пешачење, риболов, водење, hitch-крстоносните патување, бејзбол, велосипедизам, голф, тенис.Исто така одлична за присуство на спортски настани, на сончање на плажа, базен или езерото, и други надворешни настани.Одличен подарок за семејство, пријатели, колеги, Ветерани, Patriotics и така натаму.Совршен Татко ми Капа за Жените Март, Патриотски парада, Божиќ Ден, Олимпијада облека, Денот на Независноста, Американската Легија, Патриотски Празници и сл.

R

Им се допаѓа и на купувачите