.

.

Somaler Бебе Сонцето Шапка Деца УВ UPF50+ Заштита од Сонце Капи Момчиња Девојчиња Деца Лето Кофа Сонцето шапка

Somaler Бебе Сонцето Шапка Деца УВ UPF50+ Заштита од Сонце Капи Момчиња Девојчиња Деца Лето Кофа Сонцето шапка

DEN 335.76
Износ

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 1) Бебе сонцето шапка направени со квалитетот дише и мека polyster,водоотпорен и брз сува ткаенина направи оваа голема сонцето капа да се преземат за плажа и базен.Гребенот ќе остане здрав кога шапка влажни и не ќе падне на вашето бебе лицето и очите. 2) Дете сонцето капи : Две различни шапка големина за избор,големина M наменета за бебе и деца на возраст 2 T-4 T со обемот на 19.69 инчен (50cm), Големина L наменета за деца на возраст 4 T-7 T со обемот на 20.47 инчен (52cm), прилагодливи кабелот зад шапка, исто така, ќе даде најдобро одговара и confortable носат.Прилагодливи chinstrap ќе помогне да се задржи на шапка остане на вашиот малку една глава во windy дена. 3) Деца сонцето шапка : 7cm широк обод сонцето шапка обезбеди доволно sunshade и целосна заштита за бебето е лице ушите и вратот ,UPF50 заштита од сонце и ги блокира штетните сончеви зраци. 4) Свитлива и packable Сонцето, плажа, базен капа за бебе момчиња и девојки ,лесен пакет во вашата торба или куфер и не ќе ја изгуби својата форма,совршено се избори за патување. 5)mesh зад отвори обезбедува вентилација, да ги задржи вашите деца ладно и суво ,широк спектар на бои за да изберете ,и за девојчиња и момчиња.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

R

Им се допаѓа и на купувачите