.

.

Унисекс Прилагодливи Бејзбол Капа Сонцето Шапка Лето Отворено возач на камион Капа УВ Заштита

Унисекс Прилагодливи Бејзбол Капа Сонцето Шапка Лето Отворено возач на камион Капа УВ Заштита

DEN 238.32
Износ

Памук,Mesh.Тока затворање. ▶СУПЕРИОРЕН МРЕЖА БЕЈЗБОЛ КАПА : Направен од високо-квалитет на памучна ткаенина, со карактеристики на дише, удобно, носат-отпорни, отпорни, УВ, брзо сушење и ултра-светлина.Mesh дизајн ви држи кул и нуди апсолутно удобност. ▶УВ ЗАШТИТА од СОНЦЕ ШАПКА : UPF 50+ Заштита од Сонце, Долго обод шапка може да се штити ефикасно твоето лице и на очите слободни од сончева светлина и ултравиолетови зраци и им дава на вашето лице многу сенка, но донесе широк приказ за вас. ▶ПРИЛАГОДЛИВИ БЕЈЗБОЛ КАПА : Раководител обем : за 56-60 cm.Со прилагодливи тока на шапка назад за совршено се вклопуваат, една големина одговара за повеќето од мажите и жените. ▶СВИТЛИВА КАМИОН ШАПКА : На количка и packable дизајн е лесно да се носат кога ќе одат надвор, апсолутно заштеда многу простор.Идеален избор за некој кој е отворен спортски љубовник.Покрај тоа, тоа е голем дар за вашето семејство и пријатели во текот на летото. ▶ОТВОРЕНО СПОРТ ШАПКА : Совршен користат за различни внатрешна и надворешна активности, како што се mountaineering, трчање, тенис, голф, пешачење, велосипедизам, лов, риболов, пешачењето, кампување, патување, плажа играње и одмор.Основни Информации : • Име на Производ : Унисекс бејзбол капа • Производител : TINAYAUE • Материјал : Памук и решетката материјал • Големина : Капа обемот : 56-60 cm • Боја : црна, светло сива, сина, небото сино, се зголеми црвена, бела, длабоко сива • Стил : Модерен, Причинско-она Што е во кутијата? • 1*Унисекс мрежа бејзбол капа Главни Карактеристики : - Една големина одговара за најголемиот дел од жените - Идеалната капа за луѓето за да се заштитат од ветер или сончева светлина - Не само што изгледа стилски, но исто така нуди и одлична заштита од штетните зраци - Одлично за бејзбол, голф, велосипедизам, кампување, планинарење, градинарство, патување, одмор Забелешка : •Нашите производи може да има мала разлика со слика, поради различни следи и фотографија светлина!Ве молиме разбирање, благодарам многу! •Постои 1-2cm грешки е нормално во големина се должи на рачно мерење! •Исто така можете да уживате 90 дена пари назад гаранција за квалитет.Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме прво контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши.

R

Им се допаѓа и на купувачите