.

.

Muryobao Деца Деца, Момчиња и Девојки Зима Плетени Beanie Шапка Fuzzy Руно Наредени Earflap Капа за Возраст од 1-6 Години

Muryobao Деца Деца, Момчиња и Девојки Зима Плетени Beanie Шапка Fuzzy Руно Наредени Earflap Капа за Возраст

DEN 251.76
Износ

Акрилик,Памук,Руно.Високо-Квалитетни Материјали : Деца зима плетени beanie шапка е направен со 60% памук и 40% акрил ткаенини, наредени со дебели руно, кое е супер меки, кожни-пријателски, топло и удобно да се носат во текот на целиот ден долго.Исклучителна тесни капчиња плетење занает обезбедува голема трајност.Соодветна Големина : Капчиња earflap beanie шапка има три димензии, да одговараат за 1 до 6 години девојчињата и момчињата.Големина на Мал : Капа на обемот околу 18.1-18.9 инчи за бебиња 12-24 месеци; Големина Медиум : Капа обемот приближно 18.9-19.7 инчи за години 2-4 години; Големина Големи : Капа на обемот околу 19.7-20.5 инчи за деца на возраст 4-6 години.Оваа детска зимска beanie има голема еластичен да го прави достапен за повеќе-годишната употреба.Топло Руно Надеж : Различни од повеќето дете beanie, ова поврзана beanie шапка има топла руно поставата и посебно дизајнирани со earflaps може целосно покривање на главата и ушите, нека вашето бебе ужива дополнителна топлина и да ги заштити дури и во најстудените зимски.Прилагодливи брадата ремени се овозможи безбедна одговара на вашето бебе главата.Толку пријатна и топла, тие нема да сакаат да го симнат.Од суштинско значење Додатоци за Деца во Зима : Деца зима и топло руно earflaps капа има одлична топлина зачувување, одговара за аикидо, уметничко лизгање, скијање, создаваат, играјќи во паркот, градинка, училиште, пешачење и џунгла пешачење, патување и сите други зимски активности на отворено.Потребно е зима додаток за активни мали деца кои сакаат да играат околу надвор!.Убав Подарок за Бебето : Различни класични бои за да изберете од, на прилично симпатична и удобно уво размавта beanies се многу популарна со деца и натпревар и со нивните е зима облека.Апсолутно голема претставува избор за вашите деца, за роденден, денот на Благодарноста, Божиќ, ноќта на Вештерките, Нова Година или други фестивали.Тие ќе ви се допадне.

R

Им се допаѓа и на купувачите