.

.

JMTAAT Покривот Рек Железнички Врвот Товар Багаж Превозникот 150Lbs Црно-Обложени Алуминиум Компатибилен со 2007-2014 Fj Cruiser Теренски Тип

JMTAAT Покривот Рек Железнички Врвот Товар Багаж Превозникот 150Lbs Црно-Обложени Алуминиум Компатибилен со

DEN 4476.00
Износ

Fitment : Одговара За 2007-2014 FJ Cruiser.Висок Квалитет : Нашата Покривот Решетката е неопходен помошник за вашиот долг патот патувања и off road авантура, направен од висок квалитет на мала тежина трајни алуминиум со црн сатен прав обложени заврши, да им Помогне да се обезбеди предмети од лизгање off.Издржливи и сигурни за време на сиромашните weathers.Компактен : Товар Покривот Решетката е идеален за Автомобили и Камиони да се вчита велосипед , аикидо и багаж.Тие им овозможуваат на корисниците за транспорт на објекти на покривот, без намалување на внатрешен простор за патниците и решавање на товар област волумен граници проблем како што е во типичен автомобил е багажникот дизајн.Спецификација : 150 Lbs Максимално Оптоварување; Теренски стил; Направен од Висок Квалитет на Лесни Т-6061 Алуминиумски Материјал.Лесен за Инсталација : Нема Дупчење што се Бара, Директна Топ-На Инсталацијата, Професионална инсталација се препорачува.JMTAAT Покривот Рек Железнички Врвот Товар Багаж Превозникот 150 Lbs Црно-Обложени Алуминиум За 2007-2014 Fj Cruiser Теренски Тип Опис со Висок Квалитет : Нашата Покривот Решетката е неопходен помошник за вашиот долг патот патувања и off road авантура, направен од висок квалитет на мала тежина трајни алуминиум со црн сатен прав обложени заврши, да им Помогне да се обезбеди предмети од лизгање off.Издржливи и сигурни за време на сиромашните weathers.Компактен : Товар Покривот Решетката е идеален за Автомобили и Камиони да се вчита велосипед , аикидо и багаж.Тие им овозможуваат на корисниците за транспорт на објекти на покривот, без намалување на внатрешен простор за патниците и решавање на товар област волумен граници проблем како што е во типичен автомобил е багажникот дизајн.Лесен за Инсталација : Нема Дупчење што се Бара, Директна Топ-На Инсталацијата, Професионална инсталација се препорачува.Спецификација Состојба : 100% Сосема Нов Објект Боја : Црна Максимално Оптоварување : 150 Lbs Теренски стил Материјал : Висок Квалитет Лесни Т-6061 Алуминиум Fitment 2007-2014 FJ Cruiser Сите предмети ќе биде предаден од 1 работен ден,без експедитивни услуги достапни. (САД само,НЕ вклучува Хаваи,Алјаска или порторико, PO Кутии/APO е)* Контактирајте со нас се Обезбеди техничка поддршка во секое време.Ве молиме да се чувствуваат слободни да ни каже што да правиме за вас,ние ќе ви одговори во еден работен ден.За се Вратите во Рок од еден месец по приемот на стоката, ако најдете било дефект на производот, ве молиме контактирајте со нас за замена.

R

Им се допаѓа и на купувачите