.

.

debromely Жените Чипка Глуждот Booties Топло Водоотпорен Зима Снег Борба за Подигање Памук Крзно Обрабени Booties за Надворешна Патување

debromely Жените Чипка Глуждот Booties Топло Водоотпорен Зима Снег Борба за Подигање Памук Крзно Обрабени Booties

DEN 858.96
Износ

Пол : Жените/Девојка Горниот Материјал : Памук Ткаенини Единствена Материјал : Гумена Обвивка Материјал : СТП Insole Материјал : СТП Сезона : Пролет,Есен,Зима Погоден Сцени : Отворено/Секојдневниот/Партија/Плажа/Работа/Рекреација Стил : Случајни,Мода Пети Стил : Тркалезна Затворање Метод : Чипка-Up Висока Пета Стил : Станот се Зголеми Висока : НЕМА Цевка должина : НЕМА Цевката турнеја : НЕМА Чевли на Висока Пета : 4cm/1.7" Големина : 41 НАС : 9 велика БРИТАНИЈА : 6.Нашите големини се различни од Американската големини.5" Големина : 38 НАС : 7.5-10 велика БРИТАНИЈА : 7 ЕУ : 40 CN : 260 Метри Должина : 26cm/10.

R

Им се допаѓа и на купувачите