.

.

Белег 8 Дипломирањето Кутија за карти (Злато и Црни, Congrats!) Свитлива Картонска Кутија за Град Страни и Отворен Куќи

Белег 8 Дипломирањето Кутија за карти (Злато и Црни, Congrats!) Свитлива Картонска Кутија за Град Страни и

DEN 143.76
Износ

ГОЛЕМИНА : Плоштадот град картичка кутија мерки 8.5" висока страна 8.5" широк.ЗАБАВА ДИЗАЈН : Црна кутија карактеристики злато mortarboards и храбар "Congrats" на предната; врвот на box е црна со совршено поставен слот за пријателите и семејството да се откажат картички во лесно.ЛЕСНО ПОДЕСУВАЊЕ : Кутија огради станот за практично складирање до големиот ден и се појавува лесно во еден здрав сад, што го прави совршен завршувањето на допир за вашиот град партија табела décor.МЕМОРИЈА КУТИЈА : Во прилог на собирање картички во вашиот град партија или отворен куќа, оваа декоративна кутија за карти може да се користи за чување на mementos, слики и совети на карти од овој возбудлив живот настан.ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ : Направена од висок квалитет на хартија, материјали, Белег е еко-пријателски подарок заврши производи се направени со хартија од добро-управувана шуми.Нивниот свет е на чекање.Им помогне да го прослават со елегантен дипломирањето кутија за карти!Украсени со злато "Congrats!" букви и mortarboards на црна позадина, оваа кутија за карти дава гости на нивните дипломирањето партија или отворена куќа совршено место да се откажат од своите честитки.Pop-up плоштадот град картичка кутија мерки 8.5" висока страна 8.5" широк.Во прилог на собирање картички во вашиот град партија или отворен куќа, оваа декоративна кутија за карти може да се користи за чување на mementos, слики и совети на карти од овој возбудлив живот настан.Белег бренд е широко признати како најдобро за поздрав карти, подарок заврши, и повеќе.За повеќе од 100 години, Белег е помагање на своите клиенти направи секојдневни моменти и повеќе убави и прослави повеќе радосни.

R

Им се допаѓа и на купувачите