.

.

YXXJJ Гумена Подлога 2 парчиња Автомобил Гума Џек Подлога за Рамка Заштитник Адаптер за Киднапирање Алатка Малку Заварување Страна Кревање Диск Силен и Сигурен, Трај?

YXXJJ Гумена Подлога 2 парчиња Автомобил Гума Џек Подлога за Рамка Заштитник Адаптер за Киднапирање Алатка

DEN 754.80
Износ

Име На Производ : Универзална Дупчиња Рамка Железнички Кат Џек Подлога.Применливи модели : се Вклопат за повеќето приклучоци и лифтови.Материјал : Гума.Големина : Приближно 49*49*39mm.Дупчиња Ширина : Прибл 11mm Quantity : 2 парчиња/set.Спецификација : Име на Производ : Универзална Дупчиња Рамка Железнички Кат Џек Pad Applicable модели : се Вклопат за повеќето приклучоци и lifts Material : Rubber Colour : Black Size : Приближно 49*49*39mm Slotted Ширина : Прибл 11mm Quantity : 2 парчиња/set Installation Белешки : Кога се работи на возило, ве молиме да се преземат соодветни безбедносни мерки на претпазливост.За разлика од алуминиум, кој ќе го оштети вашиот боја, тоа нема да го оштети насликани површината.Предноста на оваа подлога е дека тоа нема да го оштети вашето возило или неговата шасија систем при употреба на хидраулични џек.Користи стандардни хидраулични дигалки да се укине странично.

R

Им се допаѓа и на купувачите