.

.

DNYSYSJ Тројно Џек,6600lbs 3 Тон Тешки Бела

DNYSYSJ Тројно Џек,6600lbs 3 Тон Тешки Бела

DEN 3120.00
Износ

【Предност】Нашите 3 T на супериорен квалитет.Се користи за брзо поставување на рамка машина, моќни и брзи.Тројна торба џек е најлесен и најбрз начин да се инсталира стегање c-усни на рамка машина. 【Функција】Оптоварен со тоа , тие се лесни да се справи, и тие се полесно да се справи без оптоварување од пролетта видови.Погодни за повеќе меки и лесно да, вода за песок или матен патишта. 【Лесен за употреба】Сега, ако се чувствувате дека не можете да управуваат со нив, само реални начин да се постигне вашите желби е ова џек!. 【 Пакетот вклучува】 1 X 3 тони три кеси џек. 4. Без разлика кои џек ќе се избере, не постои гаранција од 100% целосна стабилност.Никој не е дозволено да влезат во возило, кога го дигате прстот. 5. Не се обиде да ја зголеми телесната тежина над капацитет. 6.Не надминува 0.8 Mpa, ве молиме повторно да се движат на притисок кога производот не е во употреба.

R

Им се допаѓа и на купувачите