.

.

Кат Светилка Стои Светлина Вертикални Светла Светла Класичен LED Подот Светилка Долго Рака Виткање Ковано Железо Кат Светлото во Спалната соба Дневна Соба Круг Аба?

Кат Светилка Стои Светлина Вертикални Светла Светла Класичен LED Подот Светилка Долго Рака Виткање Ковано Железо

DEN 1036.80
Износ

★ Ова Подот Светилка е 3 CE уверение, без блиц, нема извор на светлина,без сијалица.Овој Кат Светилки Апликација област Спална соба, дневна соба, ресторан, канцеларија, изложбена сала, хотели, кино, КТВ, ballroom, бината, дневна соба, спална соба, бебе соба, продавница, вила,и др.✿ Ве молиме проверете оу. ★ Подот Светилка подот светилка во Осветлување светилки за спалната соба led сива dimmable индустриски uplighter сенка полиците со Светилки за читање месинг абажур кристал tripod дневна соба модерна бела Светлина, светлината домашна кујна осветлување светилки се префрлите стојат далечински Светлата Дома readin платформа за шиење и hting фотографија кафеава лента отворено ретро наутички Стојат Кујна деца хром гроздобер поддршка за полнење до огледало музика затворен растенија Стои стои бакар црна dimmer сребро убавина прстен писма.✿ Сите предмети ќе се организира превозот во рок од 1-3 дена по добивањето нарасчисти исплата.Производот е внимателно да се полира и има едноставна и единствена форма, која е многу погодна за дома или продавница употреба, или како подарок за пријатели.можете да ја прочитате или пуштите удобно под мека светлина и униформа светлина.By на патот, ако ви се допаѓа нашата продавница, ве Молиме додадете нашата продавница до вашите Омилени.★ Елегантен и Стилски Дизајн,Овој кат светилка има висок квалитет абажур со нашата најдобра изведба.✿ Благодарение на рачни мерења на локации, може да има некои грешки, ве молиме овозможи 3-5cm разлика, ви благодарам.МОЖЕТЕ ДА го МОЛАМ ОСТАВЕТЕ 5 ЅВЕЗДА ПОЗИТИВНИ FEED ВРАТИ ЗА US.Прашува : ✿ не вклучува декоративни елементи прикажани во производот фотографија.✿ Бидејќи центарот на вниманието и различни луѓе имаат различни сфаќања за боја, може да биде одредена боја, но во разумни граници, ве молиме бирајте внимателно.Со својата јасна текстура и висока светлина, класичен изглед носи елегантен амбиент на собата и овозможува релаксирачка атмосфера.Ние продавница има различни стилови и бои, Ако ви треба повеќе стилови, ве молиме кликнете на продавницата погоре.✿ Ако ви треба други стилови, ве молиме контактирајте ме, нашата продавница има различни стилови и бои, можете да одат на мојата продавница за да ја видите.✿ Ние веруваме дека можеме да ги задоволат вашите потреби со висок квалитет на производите, Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил за да го решат проблемот.Electroplated метал светилка тело, висок квалитет на железо метал светилка тело, оваа табела светилка е погоден за употреба во спалната соба, дневна соба, студија, канцеларија и на други места кои треба да се користат.✿ Ве молиме проверете го вашиот детални адреса и контакт број внимателно пред испраќањето на твојот ред.Својот едноставен и елегантен дизајн совршено се вклопува во било каде во домот, дневна соба, спална соба, студија, ресторан и други современ дом места.Мојата продавница има различни стилови и бои, Ако ви треба повеќе стилови, ве молиме кликнете на продавницата над FOVKP-Подни Светилки.Име на производ : подот светилка /Кат Светлина/Стои Светлина/Стои Светилка/tandard lamp Style : Nordic Material : iron Applicable простор : дневна соба и трпезарија студија спалната соба други / other Does светилка имаат светлосен извор : без светлина source Voltage : 110 V ~ 240 V (inclusive)Број на извори на светло : 1 CAN ЌЕ ве МОЛИМЕ ОСТАВЕТЕ 5 ЅВЕЗДА ПОЗИТИВНИ FEED ВРАТИ ЗА US.Прашува : ✿ не вклучува декоративни елементи прикажани во производот фотографија.✿ Сите предмети ќе се организира превозот во рок од 1-3 дена по приемот расчисти исплата.Ние продавница има различни стилови и бои, Ако ви треба повеќе стилови, ве молиме кликнете на продавницата погоре.

R

Им се допаѓа и на купувачите