.

.

Бања и Тело Работи Океанот Келн за Мажи Колекција Ново Пакување 3.4 Унца

Бања и Тело Работи Океанот Келн за Мажи Колекција Ново Пакување 3.4 Унца

DEN 957.60
Износ

НОВАТА машка Колекција Келн наменета само за него!.Бања & Тело Работи господар perfumers создаде уникатна мешавина од најдобрите состојки за долготраен мирис искуство во оваа концентрирана келн за мажи.Нурне во кристално јасна сини води со invigorating спој на синото чемпрес, ветивер & крајбрежни воздух. 3.4 fl мл / 100 m L.

R

Им се допаѓа и на купувачите