.

.

Ли Stafford Кактус Здроби Хидратантен Балсам

Ли Stafford Кактус Здроби Хидратантен Балсам

DEN 504.00
Износ

На свилен мек, дебел клима уред дизајниран да веднаш хидрат и подмладување на сува и оштетена коса.Хидрира и rejuvenates со Кактус екстракт, кој има извонредни хидратантен својства благодарение на високата содржина на вода-обврзувачки соединение.Додадено Kalahari Диња екстракт има навлажнувачки, регенерира и реструктуирање својства, кои работат заедно на Дивиот Вар екстракт кој ја храни кожата и косата.Оваа супер сочни и вкусен клима уред додава бестежин влага, подмладителен сува и оштетена коса.За најдобри резултати, користете заедно со остатокот од мојот Кактус Здроби Опсег, за супер moisturized, rejuvenated се заклучува.Услови.Хидрати.Ја обновува.Rejuvenates.Салда Влага Нивоа.Бестежин.

R

Им се допаѓа и на купувачите