.

.

JONKY Коса Barrettes Змија Коса клип Злато Коса Pin-от Не се Лизга Парче Коса Стил, Коса Додатоци за Жени и Девојки

JONKY Коса Barrettes Змија Коса клип Злато Коса Pin-от Не се Лизга Парче Коса Стил, Коса Додатоци за Жени и

DEN 279.84
Износ

Шноли се направени од алуминиум, тоа нема да падне лесно кога ќе клип тоа во вашата коса, и тоа нема да му наштети на вашата коса.Змија коса парче големина на ширината е 3 см и должина е 8 см.тоа одговара на повеќето жени и девојки.Исто така можете да го носат на вашиот облека, како украс.Светкавиот коса barrette дизајни можат да бидат исти било облека.Дизајнот не е лесно да се застарени,носи тоа, ќе добиете многу на награда во толпата.Сјајна не се лизга коса клипови се убави подароци за сопруга,девојка, сестра и пријателка.Исто така може да бидат исечени до торба или торба како украс.Коса, накит одговара на некои дневни и мтв, како што се работа, учење, но исто така може да се носи во свадба, забава ,датум и повеќе.Косата barrettes За нас JONKY е исклучителна накит на компанијата со стручна производство оддел и дизајн одделот.JONKY главно се занимава во некои главата додатоци, вклучувајќи губење на прстени, шноли за коса,чешли и така натаму.Има богато искуство и одлични дизајнери.Убава Коса pins About Производ на Косата додаток е направен од одличен квалитет легури,кристал и кристал.Змија коса клип е нежна ,дури и носи тоа нема лесно да се наштети на вашата коса.Косата клип може да се користи во многу аспекти,како секојдневен живот и да си одат надвор.Одлично за неформални секојдневни, или за свадби, proms, и сите други dressy коса прилика.Може да имате повеќе убави фризури со овој шноли.Оваа hairpin исто така, може да бидат исечени на вашата торба или ранец како додаток за одлична визуелна искуство.Деликатна не се лизга коса парче е прекрасен со било облека.Ќе биде најубаво еден во толпата.Моден коса barrette е одличен подарок за вашиот љубовник,семејство и пријатели, тие ќе се чувствуваат големо изненадување, кога ќе го видат тоа.Коса Додатоци за Жени Политика за Наплата Ако сакате да се вратат, ве молиме да се задржи оригиналното пакување и порака ме во рок од 5 дена од денот на доставувањето на кои би сакале да се вратат или размена на вашиот објект.Два услови нема да бидат вратени било повеќе : 1 : производот се користи или оштетени. 2 : ознака се водат за исчезнати или се оштетени.Ако имате било какви прашања во врска со овие коса јажиња,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

R

Им се допаѓа и на купувачите