.

.

Косата Клипови Коса Клипови Кристал Пунџа Покрие Кристал Коса Клипови Ноктот Косата Клипови за Бухти Птици Гнездо Коса Клип Косата Пунџа Додатоци конска опашка Но

Косата Клипови Коса Клипови Кристал Пунџа Покрие Кристал Коса Клипови Ноктот Косата Клипови за Бухти Птици

DEN 191.76
Износ

Кристал Декорација : ќе добиете коса клип со rhinestones за жените, светли бои за да се исполнат вашата секојдневна употреба, и исто така можете да ги споделите со вашите пријатели како подарок.Лесен за Користење : нашата коса клипови додатоци за девојки се лесно да го користите, вие само треба да се следат на вообичаениот начин да се врзуваат на вашата коса во пунџа, а потоа завиткајте ја косата pin околу вашиот пунџа, минатата тока на копчето за враќање назад, кое се лесен и удобен за вас да ги красат.Квалитетен и Доверлив Материјал : нашата коса носители за жените се изработен од ABS пластика и кристал материјали, лесен и безбеден, не е лесно да се скрши или да исчезнат; непречено заби на hairpin може да се одржи долго, кадрави, дебела и права коса, не е лесно да слајд.Елегантен Дизајн : косата пунџа покритие за жените е стилски и практична алатка, кој е дизајниран со многу убави rhinestones, блескавата и фаќање на око, сјајни и привлечни; На rhinestones tassels ќе замав со ветрот, претставувајќи еден вид на донекаде discernible убавина на косата и додавање на вашиот шарм.Широко се Применува : нашата пунџа коса клип не само што може да се примени како идеален подарок за девојки, мајки, пријатели, соученици, девојки, и другите ќе љубов и грижа, но исто така тоа може да се применат за различни прилики, како што партии, церемонии, родендени, и секојдневно носат.Погоден за различни стилови на косата : Овие клип коса додатоци може да ги красат вашата коса и нема да строги со фризура и секојдневно носат.Тие се вклопуваат долго, кадрави, дебела и права коса, лесна за натпревар со многу видови на облека.Удобно да се носат : Поради пластични материјали, нашата коса пунџа опфаќа за жените се светлина во тежина, нема да додадете било товар на вашата глава кога носат, кои се удобно за вас да се носат.Карактеристики : Материјал : пластични и кристал Боја : бела Големина : како слики прикажани Вкупно : 1 парче Пакет вклучува : 1 x Кристал коса клип Белешки : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.

R

Им се допаѓа и на купувачите