.

.

Cloud Магнетни Ѕид Клуч на Носителот, 4 Пакет Лепило Магнетно Копче Закачалка Организаторите за Entryway, Складирање, Дневна Соба, Ходникот, Канцеларија, се Достапни за Ѕи?

Cloud Магнетни Ѕид Клуч на Носителот, 4 Пакет Лепило Магнетно Копче Закачалка Организаторите за Entryway, Складирање,

DEN 155.76
Износ

【Уникатен Дизајн】Различни од здодевни редовни копче виси багажник, нашата симпатична облак форма копче за носител со 3 силни магнети држи вашиот копчињата за безбедно место и го одликува вашиот простор. 【Лесно да се Инсталира 】Нема потреба завртка, магнетни ѕид клуч на носителот со силно лепило може да биде цврсто залепен за ѕидот без оштетување на вашиот ѕид. 【Безбедно Материјал】Направени од високо-квалитетна ABS, лесни и durably направена да трае.Со добро се држат, тоа нема да падне лесно. 【Широка Примена】Совршен за мазна површина, како на пример ѕид, огледало, врата, дрво, керамички плочки, стакло.Тоа може да се носат за 0.31 lb, клипови, ноктите clippers, исто така може да се одржи. 【Нема Хаос】Организирате вашите мали предмети лесно, и никогаш не се случи не можете да го најдете вашиот копчињата кога брзаат надвор, или преполни ставање го прави вашиот простор неуредна.Спецификација : Име : Магнетни Ѕид Копче Holder Material : ABSDimension : 3.94 x 2.28 х 1.18 Inch Color : Бела, Жолта, Blue Max носивоста : 140g Weight : 40g Tired не наоѓање на вашиот копчињата кога е време да се оди?Уморни од хаос во вашата врата?Нашите креативни магнетни ѕид клуч на носителот доаѓа да ви помогнат!Добро организиран вашиот мали предмети, и нема да го оштети вашиот ѕид.Cloud форма и три бои се збогати вашиот простор, не е само ѕид клучни носители, но исто така и симпатична декорација на вашиот простор.Без Завртка Design Adhesive поддршка дизајн обезбедува инсталација лесно, и нема да се остават дупки кога отстранување на тоа.Ова се избегнува ситуацијата што ја завртката може да му наштети на прст или нога по традиционални клуч на носителот паѓа off Warm Tips1. ве молиме, изберете ја мазни површината пред лепење, како што се керамика, пластика, рамни метални.И да се обезбеди на површината се чисти и суви. 2. Магнетното копче носителот само има метални предмети, ве молиме да се избегнува бакар, алуминиум, алуминиум и нерѓосувачки челик.3. Една клучна носителот може да има околу 100 грама, max мечка 140 грама.4. Ако сакате да го отстраните, ве молиме прво да го отстраните лепило поддршка и пластични носителот, а потоа се исчисти остатокот поддршка преку коса компресор или алкохол за да се обезбеди без каква било штета на вашиот wall What е во Пакет?2 x Бел Облак Магнетни Ѕид Копче Holder1 x Жолт Облак Магнетни Ѕид Копче Holder1 x Blue Cloud Магнетни Ѕид Клуч на Носителот.

R

Им се допаѓа и на купувачите