.

.

МАК Дом Држава Flexi Копче Синџир

МАК Дом Држава Flexi Копче Синџир

DEN 167.76
Износ

Увезени.Официјално лиценцирани МАК производ.Направени на АА свитливи гума како материјал што ја задржува живописни бои.Државата Преглед фоб карактеристики на тимот основно лого и срцето во текот на стадионот локација.Карактеристики сплит прстен совршен за организирање на вашиот дом и авто копчиња.Одличен начин за умираат-тешко Лос Анџелес Полначи фан да ја покажат својата тим гордост.Нашите флексибилни San Francisco 49 ERS дом држава копче синџири се забавен начин да го носат вашиот тим со вас.На свитливи гумени материјал е исклучително издржлив и е слоевит бои додадете една голема 3 D изглед за оваа популарна дом држава дизајниран копче синџир.Ова е навистина, каде квалитет и одлична цена ги исполнат за да се создаде вистински фан омилени.

R

Им се допаѓа и на купувачите