.

.

Она што е Штетата? - 8oz Хип Алкохол Пиење Колба, Црна

Она што е Штетата? - 8oz Хип Алкохол Пиење Колба, Црна

DEN 549.36
Износ

ХИП КОЛБИ СЕ КУЛ! - Ова е 8oz Нерѓосувачки Челик Хип Колба.Со својата убава мазна површина и совршен печатење ова го прави за крајната хип колба.Додадете нешто ви се допаѓа на неа.Вотка, Текила, Виски, Рум, или можеби дури и вино.Тоа ќе го направите на работа.ИЗДРЖЛИВИ И ЗДРАВ - Ова хип колба е направен од премиум квалитет, од нерѓосувачки челик.Тоа е погуста отколку повеќето хип flaskes на пазарот што го прави цврсти и трајни производи за секојдневна употреба.БЕЗБЕДНОСТА на ПРВО место СЕКОГАШ - Овој хип колба НЕ е микробранова безбедно, но тие се во машина за миење садови безбедно.Можете да го рака мие премногу ако ви се допаѓа и тоа ќе се одржи на двете перења само парична казна.Ова е квалитетен хип колба.СОВРШЕН ЗА ПОДАРОК - Ова е одлична можност да им даде подарок за Денот на Вљубените, Божиќ, денот на Мајката, Таткото Ден, Родендени, Свадба Подароци, или било давање на подарок празник.Тоа е уште голема за групи, корпоративни настани, канцеларија партии, дома декор, ресторани и кафе-барови и многу повеќе.Ова е 8oz нерѓосувачки челик хип колба.Со својата убава мазна површина и совршен печатење ова го прави за крајната хип колба.Додадете нешто ви се допаѓа на неа.Вотка, Текила, Виски, Рум, или можеби дури и вино.Тоа ќе го направите на работа.

R

Им се допаѓа и на купувачите