.

.

jsmhh Компатибилен со Hummer H3 Целосно Водоотпорен Автомобил Покритие - Дише - Тешка Rainproof Автомобил Покритие Сончање Изолација Автомобил Екстра Додатоци (Боја : Сина)

jsmhh Компатибилен со Hummer H3 Целосно Водоотпорен Автомобил Покритие - Дише - Тешка Rainproof Автомобил Покритие

DEN 5684.16
Износ

Материјал : автомобилот е направен од висок квалитет на Оксфорд ткаенина.Тоа е издржлив, отпорен на влечење и нагон за чешање на окото.Ткаенината е мазна и мека, еколошки и невкусна.Карактеристики : Интимни и безбеден дизајн, со високо рефлективна рефлексивни ленти за да се спречи ноќното гребење, на четири тркала windproof појас, направи облека повеќе блиски, windproof, цврсти, трајни, водоотпорен дизајн, може ефикасно да се справи со дожд и снег времето, за отпушоци од цигари, Огномет, Марс има пламен retardant својства, лесно за чување автомобил покритие.Предмет : Погоден за компатибилен со Hummer H3 посебен автомобил отворено автомобил покритие сончање rainproof изолација дише.Невидливи на четири тркала позиционирање windproof појас дизајн, лесно да се стави на и надвор, главниот повлече патент врата, изработка на предмети повеќе пригоден, ноќта рефлексивни предупредување ленти, направи ноќ паркинг повеќе увери.Спречи sunshade, водоотпорен, dustproof, antifreeze, птичји измет, остава, материјали нема да предизвика оштетување на автомобил боја, сите сезони.Добредојдовте на нашиот шопската посакуваме пријатен шопинг искуство!Нашите производи се целосно тестирани, се проверуваат и се пакуваат пред породувањето.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, така што ние може да ви овозможи со најдобра услуга.Име на производ : компатибилен со Hummer H3 отворено автомобил cover Material : Оксфорд ткаенина плус сомот + пламен retardant spun Weight 2.8 KGcolour Црна , Сина боја , Маскирна , Gray Protect вашиот автомобил од сонцето, прашина, песок, птици паѓа и УВ штета.Задржи внатре и надвор од автомобилот чиста и уредна, исто така, може да се забави брзината на боја fading Beautifully дизајниран, лесно да се чисти и да се соберат.Сезона : Четири сезони universal Features : 1. Windproof дизајн.?????????2. Брза инсталација.?????????3. Невидливи анти-кражба.?????????4. Одразуваат ултравиолетова светлина.По-продажбата на : времето За испорака е денови, времето за испорака е во работни денови.Ако не сте добиле наредбата во рок од 30 дена, ве молиме да не контактирате на време и да се одговори на вашата е-пошта во рок од 24 часа.прашува : 1. Вистински проект боја може да биде малку поинаков поради светлосни ефекти/средина, осветленост на дисплејот поставување, итн.2. Во однос на големината, ве молиме овозможи разликата на 1-2 cm поради прирачник за мерење, ви благодариме!Се надевам да ви обезбедиме подобра услуга.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, ве молиме побарајте 'jsmhh' за слични производи!.

R

Им се допаѓа и на купувачите