.

.

Yinpecly Компресирани Пролет,Пролет Челик Мали Извиткани Продолжување за Пролет Топка Пенкало Жица Кол 1.2 mm OD 12mm Должина 50mm 10Pcs

Yinpecly Компресирани Пролет,Пролет Челик Мали Извиткани Продолжување за Пролет Топка Пенкало Жица Кол 1.2

DEN 167.76
Износ

【ГОЛЕМИНА】- Жица со Дијаметар : 1.2 mm/ 0.05"; Надворешниот Дијаметар : 12mm/0.47"; Слободни Должина : 50mm/ 1.97". 【МАТЕРИЈАЛ】- Направени на пролетта wirel , се одликува со висока еластичност и добра прецизност, инсталирани мали димензии и генерирање на силна сила. 【ПРЕДНОСТ】- Пролет Челик нуди добри механички својства со поголема отпорност на корозија и топлина од музика жица. 【АПЛИКАЦИЈА】- Широко се користи во одржување на апарати за домаќинство, пенкала, мотори, lawnmowers, итн. 【ПАКЕТ СОДРЖИНА】- 10 Pcs × Компресирани Пролет.

R

Им се допаѓа и на купувачите