.

.

uxcell Продолжен Компресирани Пролет Жица со Дијаметар 0.02, OD 0.12, Слободни Должина 11.81 од не ' Рѓосувачки Челик Мали Двојна Кука Тензија Пролет

uxcell Продолжен Компресирани Пролет Жица со Дијаметар 0.02, OD 0.12, Слободни Должина 11.81 од не ' Рѓосувачки

DEN 179.76
Износ

Жица со Дијаметар : 0.5 mm/0.02"; Надворешниот Дијаметар : 3мм/0.12"(OD); Слободни Должина : 300мм/11.81".Изработени од нерѓосувачки челик материјал не е лесно да ' рѓа, се повеќе издржливи.Тензија пролет може да се користи во многу прилики, како што се производство и монтажа, експеримент, истражување и развој, одржување, итн.Пролет во глобалниот пазар го зазема важна позиција, се користат, морски, компјутер, електроника, автомобили, , , хемиски, aerospace, железнички, нуклеарната енергија, ветерна енергија, топлинска енергија, инженерство и машини, рударски машини, градежни машини, лифтови, и други области.Пакет Содржина : 1 x Компресирани Пролет, Заврши : Полиран,Тип:Двојна кука.

R

Им се допаѓа и на купувачите