.

.

MroMax 10Pcs Компресирани Пролет Жица со Дијаметар од 0.01 x OD 0.12 x Слободни Должина 0.2 Пролет Челик Продолжен Серпентина Компресија Пролет Тон Сребро.

MroMax 10Pcs Компресирани Пролет Жица со Дијаметар од 0.01 x OD 0.12 x Слободни Должина 0.2 Пролет Челик Продолжен

DEN 573.60
Износ

【ГОЛЕМИНА】- Жица со Дијаметар : 0.3 mm/ 0.01"; Надворешниот Дијаметар : 3мм/ 0.12"; Слободни Должина : 5mm/ 0.2". 【ПРЕДНОСТ】- Пролет Челик нуди добри механички својства со поголема отпорност на корозија и топлина од музика жица. 【АПЛИКАЦИЈА】- Општа употреба пролет опрема, алатки и сл.Широко се користи во одржување на апарати за домаќинство, пенкала, мотори, lawnmowers, итн. 【МАТЕРИЈАЛ】- Направени на пролетта wirel , се одликува со висока еластичност и добра прецизност, инсталирани мали димензии и генерирање на силна сила. 【ПАКЕТ СОДРЖИНА】- 10 Pcs × Компресирани Пролет.

R

Им се допаѓа и на купувачите