.

.

uxcell Компресија Пролет,304 од не ' Рѓосувачки Челик,6mm OD,1mm Жица Големина,12.5 mm Компресирани Должина,25мм Слободни Должина,37.2 N Капацитет,Сребрен Тон,10pcs

uxcell Компресија Пролет,304 од не ' Рѓосувачки Челик,6mm OD,1mm Жица Големина,12.5 mm Компресирани Должина,25мм

DEN 456.00
Износ

Производ : 6mm/0.23 инчен OD, 1mm/0.04 инчен Жица со Дијаметар,25мм/0.98 инчен Вкупната Висина.Спецификации : 12.5 mm/0.49 инчен Компресирани Должина,37.2 N Оптоварување на Капацитетот на 7.44 N/mm Пролет Стапка.Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки челик жица нуди добри механички својства со поголема отпорност на корозија и топлина од музика жица.Функција : Пролет краеви се затворени (квадрат), но не и основа за ефикасна сила пренос и намалена можност на заплитане.Примена : Компресија пролет челик жица пролет се користи за сè, од апарати за дома на моторни опрема, моторни, итн.како што е тип на пролетта потребно.

R

Им се допаѓа и на купувачите