.

.

uxcell 10Pcs 2x5-Pin 2.54 mm Теренот Двојно Редови Директно Конектор за PCB ИДЦ Ejector Заглавие

uxcell 10Pcs 2x5-Pin 2.54 mm Теренот Двојно Редови Директно Конектор за PCB ИДЦ Ejector Заглавие

DEN 1536.00
Износ

Име на производ : Ejector Насловот Конектор; Игли : 5 Иглички секој Ред.Ред : Двоен Ред; Монтажа Агол : Прав.Pin Теренот : 2.54 mm; Материјал : Пластични, Метални.Боја : Црна; Тежина : 41g.Пакет Содржина : 10 Компјутери x Ejector Насловот Конектор.Двоен ред, директно монтажа , машки pin насловот, електрична компонента, лесно да се инсталира.Оваа игла насловот е добар конектор за PCB одбор и intergrated коло, широко се користи во компјутерски и breadboard.Пакетот Вклучува : 10 Компјутери x Ejector Насловот Конектор.

R

Им се допаѓа и на купувачите