.

.

2pc Симпатична Млеко Корекција Лента Студент Kawaii Канцелариски Училиште Канцеларија Пишување Corect Материјали Случајни Бои

2pc Симпатична Млеко Корекција Лента Студент Kawaii Канцелариски Училиште Канцеларија Пишување Corect Материјали

DEN 127.44
Износ

Широко апликација : овие мини корекција ленти може да се користи за датотеки, envelops и училишните работи од страна на студентот и канцелариски работник или персоналот.Вие само го користите плови лента апликатори да брзо да се применуваат линија на белиот налепница гумичка.Нема време на сушење се залага за размена на инстант препишување преку корекција лента, одлична за студентите во брзање.Компактен и лесен дизајн за лесно складирање и преносливост.Бел од снимка направени од пластика + корекција на лента, не-токсични и без мирис, без demage за вашето здравје, безбедност за употреба.Тип : Корекција Tape Size : 7 * 3.5 cm Material : Пластични + корекција tape Correction лента должина : 6 M.

R

Им се допаѓа и на купувачите