.

.

Wepetyo 60 Компјутери домашно Милениче Коса Лакови,Куче Лакови со Гума Бендови Маче Куче Чешлање Додатоци Куче Коса Лакови со Гума Бендови(Случаен Боја)

Wepetyo 60 Компјутери домашно Милениче Коса Лакови,Куче Лакови со Гума Бендови Маче Куче Чешлање Додатоци Куче

DEN 2191.20
Износ

Производ Материјал : Висок квалитет на гума бендови,webbing рачно изработени,не-исчезнува,трајни,мала тежина и телесната тежина,вашето домашно милениче може да се игнорира.Боја и Големина : 3-4cm/1.2"-1.6"инч.Куче печати лак на главата цвет е главно во виножито од бои.Тоа е симпатична.Секое домашно милениче лак има различен стил,што е и симпатична и елегантен.Различни Стилови : Многу стилови, кои се многу погодни за отворено слободно време.На симпатична модел на главата цвет стил ви овозможува да видите различни модели секој ден.Тоа не е повторува секој ден.Постојат многу стилови.Можете да ги користите за долго време и може да бидат заменети со сите видови на стилови.Овој вид на облека ќе го направи вашето куче повеќе сакаат да се облекуваат.Применливи Фестивали : ноќ на Вештерките/Духот е Ден,Свадба,Роденден,Божиќ,Денот на Вљубените,Средината-Есенски Фестивал,Нова Година е Ден,Велигден,Карневал,април Будала Ден,Qixi Фестивал,вашето домашно милениче може да се носат тоа,се разбира,исто така можете да го носите кога ќе се релаксирате дома,Можете исто така да се облекуваат вашето домашно милениче.Домашно милениче Подарок : Ако имаат домашни миленичиња на семејството или пријател кој сака да ви се заблагодарам,може да се сметаат ова домашно милениче главата цвет,погоден за кучиња,мачки и други долга коса домашни миленици.Јас верувам дека оние што ќе го добијат овој подарок ќе биде многу изненадена и се допаѓа.

R

Им се допаѓа и на купувачите