.

.

LD се ОБЛЕКУВААТ бебето еластична се зголеми Срце облик на headband <11>

LD се ОБЛЕКУВААТ бебето еластична се зголеми Срце облик на headband <11>

DEN 311.76
Износ

Големина : headband обемот на околу 14 инчи или така,еластична headband.Пакетот Вклучува : 4 PCS (Роуз црвена,црвена,Бела,Розова).Погоден за : Погоден за 0-3year стариот Бебиња.Материјал : крпа.Повод : Фотографија, Свадби, Специјални Настани,толку слатки за денот на вљубените венчиња за коса, бенд,се зголеми Срце облик на headband ,Одлична за бебе туш,свадба,роденден,Бебе Подароци, пратилки или цвет девојки, фестивали, фотографија, Божиќ и повеќе.или секојдневниот живот, Тоа дојде во пријатни бои појавување било фустан и прилика.Прекрасен склоп на ткаенина цвеќе на мека headband.Кристал и мушка акценти на мешавина на стара излитен ткаенина и tulle цвеќиња.Оваа headband е совршен за фотографија додатоци и други специјални прилики.

R

Им се допаѓа и на купувачите