.

.

Yunnyp Мачка Отпадоци Ги Собереш Лопата,Мачка Отпадоци Cleaning Tool Шупливи Мачка Отпадоци Лажичка Маче Измет Отпадоци Лопата

Yunnyp Мачка Отпадоци Ги Собереш Лопата,Мачка Отпадоци Cleaning Tool Шупливи Мачка Отпадоци Лажичка Маче Измет

DEN 90.96
Износ

100% сосема нов и висок квалитет.Изработен од квалитетни PP материјал, без мирис и добра цврстина.Шупливи-out мрежа овозможува само чисти ѓубре да помине низ па можете да ги отфрлите soiled ѓубре во ѓубре.Голем капацитет за дизајн во голема мера ги зачувува чистење време.10cm долга рачка овозможува да се исчисти мачка измет без dirtying раце.Мазна и брус-слободна површина го прави лесен за чистење по употребата. 100% сосема нов и висок квалитет.Изработен од квалитетни PP материјал, без мирис и добра цврстина.Шупливи-out мрежа овозможува само чисти ѓубре да помине низ па можете да ги отфрлите soiled ѓубре во ѓубре.Голем капацитет за дизајн во голема мера ги зачувува чистење време.10cm долга рачка овозможува да се исчисти мачка измет без dirtying раце.Мазна и брус-слободна површина го прави лесен за чистење по употребата.

R

Им се допаѓа и на купувачите