.

.

AXDNH Xbox Серија X Хорор Черепот Дизајн на Кожата Decal Винил Налепница за Microsoft Xbox Серија X Конзола и 2 Контролори, Балон-Бесплатно, Лесно да се Држиме,0142

AXDNH Xbox Серија X Хорор Черепот Дизајн на Кожата Decal Винил Налепница за Microsoft Xbox Серија X Конзола

DEN 2068.80
Износ

★ Нашата кожа налепница е посебно дизајниран и пре-сече, се компатибилни со Xbox Серија X конзола и контролори, лесен пристап до сите делови и копчиња. ★ Меки и тенки винил налепница го штити вашиот Xbox Серија X конзола и контролори совршено против гребење, отпечатоци од прсти и прав. ★ Лесен за употреба, стап, чисти и да ги отстраните, остава леплива остатоци. ★ Голем број на моделот на дизајни за да изберете од, обичај налепници ќе го направат вашиот Xbox Серија X различни. ★ Пакет се Вклучуваат : 1 x Xbox Серија X Конзола Кожата Налепница, 2 x Контролер Кожата Налепници за Xbox Серија X. (Забелешка : Овие се само налепници, контролер, конзола и другите не се вклучени).Производ Функција : ● Прецизно сечење, специјално дизајнирани за Xbox Серија X конзола и контролер. ● Направен од висок квалитет на винил налепници, заштита на животната средина материјал, здрава и нетоксичен. ● Заштити вашата конзола и лични контролер од гребнатини и прашина.Стилски налепници ќе се покаже вашиот уникатен вкус. ● Лесно да се држи и да се отстрани.Нема специјални вештини се потребни.Она што е во Пакет? 2 x за Xbox Серија X Контролер Маска, 1 x Xbox Серија X Конзола Маски (ве Молиме забелешка : ова е само кожна налепница, конзола и контролорот не се вклучени).Како да го користите : ● Чекор 1 : Мијте ги вашите раце и чисти конзола и контролер. ● Чекор 2 : Отстранување на делови од копчиња за бирање(можете да го користите вашиот ноктите или други нешта во место) ●Чекор 3 : се Држи копчето на вашиот контролер и вашата конзола да се биде внимателен.И потоа да го употребите фен за коса да се загрее тоа малку, како и употреба на тешко картичка да се притисне тоа.Почекајте околу 3 часа пред да го користите, тоа треба да се подобри.Тоа може да се повтори операцијата многу пати, ако вискозитет се намалува, се користи фен за коса да омекне, тоа може да биде вратена.Услуга : се Обезбеди секое прашање или проблем во врска со производот, се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, нашата служба за корисници тим ќе ви помогне во рок од 24 часа.

R

Им се допаѓа и на купувачите